Verejné lekárne UNB rozširujú otváracie hodiny

Dovoľujeme si vás informovať o rozšírených otváracích hodinách verejných lekární Univerzitnej nemocnice Bratislava. Viac informácií nájdete nižšie:

Verejné lekárne v rámci Univerzitnej nemocnice Bratislava (UNB) rozširujú svoje otváracie hodiny, aby pomohli pacientom so zabezpečením všetkých potrebných liekov či vitamínov v súčasnej vlne pandémie ochorenia COVID-19. Okrem predĺženia otváracej doby počas týždňa ostanú niektoré lekárne otvorené aj v rámci víkendu.

Konkrétne verejné lekárne v Nemocnici akademika Ladislava Dérera a Nemocnici sv. Cyrila a Metoda budú počas pracovných dní otvorené až do 22:00 hod. V snahe poskytnúť pacientom s koronavírusovou infekciou ešte väčší komfort budú tieto lekárne dostupné aj v sobotu a nedeľu. Lekáreň pri hlavnom vstupe do polikliniky na Kramároch a lekáreň pri hlavnom vstupe na terase polikliniky na Antolskej ulici budú počas víkendov prístupné od 9:00 do 22:00 hod.

V prípade potreby plánujeme predĺžiť otváracie hodiny aj vo verejnej lekárni Nemocnice Ružinov. V závislosti od vývoja pandémie a potreby pacientov by lekáreň pri hlavnom vstupe do nemocnice vo výškovej budove mohla fungovať 24 hodín denne. „Naše lekárne sú pripravené pomôcť a poskytnúť profesionálne a odborné služby, ako aj dostupné lieky na ochorenie COVID-19,“ uviedol riaditeľ Univerzitnej nemocnice Bratislava Roland Schaller.

Zdroj: UNB, TS

Foto: Freepik
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *