CINRE KARDIO LIVE seminár 2021

Dňa 3. júna 2021 sa opäť uskutočnil už 3. ročník unikátneho medzinárodného edukačného podujatia na Slovensku – CINRE KARDIO LIVE seminár 2021. 

Tentokrát sa účastníci kongresu, ktorý prebiehal online a aj prezenčnou formou, mohli tešiť okrem iného počas dňa na sedem živých prenosov operácií zo 4 katetrizačných sál Nemocnice CINRE. Išlo o katétrovú liečbu akútneho infarktu myokardu, viaccievnych postihnutí koronárnych tepien, zúžení mozgových tepien, či endovaskulárnu  liečbu aneuryzmy brušnej aorty. 

Edukačný koncept podujatia je zameraný na priame prenosy operácií z operačných sál a interaktívnu, živú, odborne moderovanú diskusiu s operatérmi, panelistami, účastníkmi v kongresovej sále, ako aj účastníkmi v online priestore. Seminár obohatili svojou prednáškou okrem iných aj prof. MUDr. Zuzana Moťovská, PhD. a Dr. Ryan Madder z Michiganskej Univerzity v USA.


Počet registrovaných účastníkov a ich ohlasy po podujatí sú pre organizátorov opätovne veľkým záväzkom a celý tím nemocnice CINRE je pripravený v tejto edukačnej aktivite pokračovať aj v roku 2022.

Zdroj, foto: Nemocnice CINRE, TS
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *